Reference

Dobrý den pane Grygare,

s uspokojením jsem zaznamenal skutečnost výmazu mého zástavního práva. Já jsem rovněž uhradil poslední poplatky a považuji náš společný obchod za uzavřený.

Vám pak děkuji za perfektní a bezchybně profesionální provedení celé obchodní akce, prodeje nemovitostí Oznice.

Ing. František Ježek

 

Vážený pane řediteli,

děkuji Vám za významnou pomoc při prodeji mé nemovitosti a přeji Vám úspěchy ve Vaší práci i osobním životě.

Karel Vykoukal

 

Dobrý den,

ráda bych napsala hodnocení na pana makléře, Vladimíra Grygara.

S panem Grygarem bylo velmi příjemné spolupracovat. Jeho vystupování je přátelské a profesionální. Celý proces proběhl hladce a v pořádku díky jeho dokonalým znalostem v oboru. Dokonce za mě podal i daňové přiznání na FÚ. Tímto bych mu chtěla opět velmi poděkovat a jsem moc ráda, že jsem při koupi pozemku netrefila zrovna na něj. Vřele doporučuji jeho služby pro jeho profesionální a zároveň lidský přístup.

Pokud máte na stránkách hvězdičky, uděluji plný počet.

Hana Hradilová

 

Vážená paní ing. Bernardová,

prosím chtěla bych vaším prostřednictvím poděkovat p. Vladimíru Grygarovi, makléři vaší obchodní společnosti, který mi velmi profesionálně a rychle zařídil prodej mého rodinného domu v Lazničkách.

Vzhledem k tomu, že takovou transakci člověk nedělá často, byla jsem velmi ráda, že vše proběhlo bezproblémově, za což jsem velmi vděčná p. Vladimíru Grygarovi.

Děkuji a přeji Vám všem mnoho pracovních úspěchů.

Marie Grygarová, Zlaté Hory

 

Dobrý den,

s pomocí realitní kanceláří Colber Invest jsem realizoval pronájem cihlového bytu u historického centra Olomouce. Děkuji Vám za perfektní práci, opravdu jste profesionálové!

Libor Kovář

 

Se službami realitní kanceláře COLBER INVEST jsem byl velice spokojený. Děkuji za profesionální a zárověň lidský přístup panu Vladimíru Grygarovi. Vaši kancelář rád doporučím svým přátelům a známým.

Miroslav Dobrota

 

Přijměte poděkování za příkladnou a úspěšnou transakci spojenou s prodejem mé nemovitosti v katastru Perná, Mikulov.
Veškerá setkání a domluva byla perfektně připravená a zpracovaná a v poměrně krátkém časovém úseku byla dovedena k zdárnému konci a spokojenosti nás - prodávajících.

MUDr. Eva Hlaváčová

 

Byť s určitým zpožděním chci ještě jednou poděkovat panu Grygarovi z realitní kanceláře Colber Invest Olomouc za profesionalitu, vstřícnost, rychlost a ochotu, kterou prokazoval po celou dobu realizace prodeje našeho přerovského domku. Přeji do dalších let mnoho pracovních úspěchů a spoustu spokojených klientů.

MUDr. P. Opletal

 

Dobrý den pane Grygare,

rádi bychom Vám tímto poděkovali za příjemnou a profesionální spolupráci při koupi našeho domu.
 
Pavlína Böhmová, Martin Švadlenka

 

Spolupráci s firmou Colberinvest hodnotím jako vynikající. Se společností jsem jednala z postu kupujícího. Konkrétně se jednalo o stavební pozemek.

Jednání s p. Grygarem bylo od počátku na velmi vysoké úrovni. Byl velmi ochotný mi zodpovědět všechny možné otázky, podrobně mě seznámil s jednotlivými kroky odkupu a v mnoha případech se nebál operativně kontaktovat prodávající.

Všechny operace a jednání proběhly bez nejmenšího konfliktu ku prospěchu všem stranám. Nikdy nebylo nutné se s čímkoli připomínat či apelovat na dodání jakýchkoliv podkladů.

Společnost Colberinvest pro řešení v otázce realit rozhodně doporučuji a v případě potřeby se na ni velice ráda znovu obrátím. 

Snad Vám můj příspěvěk přinese další spokojené klienty.

Eva Kargerová

 

Vážená realitní kanceláři,

v průběhu posledních dvou měsíců jsme Vaším prostřednictvím prodali byt na ulici Družební 19 v Olomouci.
Se spoluprací s Vaší RK jsme byli velice spokojeni hned z několika důvodů :
- velmi dobrý a realistický odhad možné kupní ceny makléřem
- naprostá dochvilnost makléře při našich schůzkách
- přesné a fundované vysvětlení postupu prodeje včetně souvisejících zákonných termínů
- účinná spolupráce při realizaci úschovní smlouvy s KB
- profesionální vystupování 
- snaha vyhovět v možné míře oběma stranám
Jak je z výše uvedeného zřejmé, byli jsme se službami poskytnutými makléřem Vaší RK panem Vladimírem Grygarem velice spokojeni a v
případě, že budeme řešit podobnou záležitost na Olomoucku / nebo i jinde /, obrátíme se na Vaši RK speciálně na pana Grygara. 
Vaši spokojení klienti
 
Zuzana a Tomáš Frankovi
    
                       

Byli jsme velmi spokojeni s průběhem obchodu – koupě bytu v Olomouci, jeho řešením a službami, jež nám p. Grygar v jeho rámci poskytl. Kancelář vřele doporučujeme.

Kristína Dragounová

 

Děkuji za příkladnou spolupráci a zajištění všeho potřebného ve věci prodeje bytu na adrese Zeyerova. Díky Vašemu přístupu v mých očích získala pozice realitního makléře na ceně a budu ráda, pokud i v budoucnu se nám podaří navázat na dosavadní spolupráci.

Marcela Horáková, advokátka
 

Dobrý den,

chtěla bych vám moc poděkovat za skvělé služby při prodeji našeho bytu v Olomouci. Byli jsme s manželem více než spokojeni. Váš servis nám velmi usnadnil složitost prodeje. Ještě jednou děkuji.

Švestková Jana

 

Dobrý den pane řediteli,

mohu potvrdit maximální spokojenost v přípravě, podávaným podkladům a celkové spolupráci s Colber Invest, reality a finance. Děkuji za spolupráci a těším se na další.

JAROSLAVA NYKLOVÁ
Branch Manager
Komerční banka, a. s. Olomouc

 

Dobrý den pane Grygare,

děkuji Vám za zaslání informace o přiznání a zaplacení daně z nabytí nemovitých věcí a tím ukončení celého obchodního případu. Zvláště Vám děkuji za rychlý a operativní průběh převodu nemovitosti a příkladné vedení všech obchodních jednání.  Bude-li někdo z mých známých potřebovat služeb Vaší realitní kanceláře, určitě Vás vřele doporučím. Přeji pěkný den a hodně takových dalších úspěšných jednání.

Petr Lakomý

 

Pane Grygare, děkuji za email o zaplacení daně z nemovitosti. Tímto bych Vám rád poděkoval za spolupráci a přístup při prodeji mé nemovitosti, bylo to super a byl jsem velice spokojen.

Horálek Jiří

 

Děkujeme za poskytnuté služby, spolupráce byla perfektní. Přejeme hodně spokojených klientů:-)  

Jiříková a Vojvodičová

 

Přes Vaši kancelář jsme prodávali pozemek. S prací pana Grygara jsme byli velmi spokojeni. Příště znovu vyhledáme služby Vaší kanceláře.  Ještě jednou děkujeme.

Manželé Stratilovi

      

Děkuji touto cestou panu Vladimírovi Grygarovi za perfektní a profesionální poskytnutí služeb při prodeji bytu mé manželky z pozůstalosti její matky. Vystupování a zajišťování, následné detailní informace, zajištění smluv a výplata financí nás velmi potěšilo.

Miroslav Moskalenko

 

Dobrý den,

rádi bychom vyjádřili maximální spokojenost s nabízenými službami, ochotou a vstřícností pana Vladimíra Grygara při koupi stavebního pozemku. Hned na první schůzce jsme byli mile překvapeni přístupem, příjemným vystupováním a hlubokými znalostmi v oblasti realit. Poprvé na nás nebyl vyvíjen nátlak tak jako u jiných RK typu “rozhodujte se rychle, máme další vážné zájemce“. Naopak jsme dostali dostatek času, abychom se v klidu rozhodli, zda o pozemek stojíme a půjdeme do dalšího jednání. Veškerá následující jednání probíhala na profesionální úrovni. Oceňujeme, že jsme vždy byli informováni o jednotlivých krocích a postupech. Na jakékoli dotazy (a že jich bylo) pan Grygar vždy pružně reagoval. Celý proces koupě pozemku proběhl na výbornou, za což panu Grygarovi moc děkujeme.

Kateřina a Tomáš Káňovi


V roce 2012 jsem prostřednictvím Vaší kanceláře v Olomouci prodala byt v Olomouci a dům v Brodku u Přerova. Chci poděkovat především panu Vladimíru Grygarovi za velice profesionální jednání a vstřícný přístup.

Spáčilová Irena

 

Dobrý den,

i když s mírným zpožděním, přesto bych rád napsal pár řádků o průběhu koupě naší nemovitosti ve spolupráci s realitní kanceláří Colber Invest, konkrétně ve spolupráci s panem Vladimírem Grygarem. Již na první schůzce u jednoho z domů na nás zapůsobil velice profesionálně a vstřícně. O to větší překvapení pro nás, když po pár dnech zavolal v pozdnějším večeru a nabídl nám prohlídku domku přesně zapadajícího do našich představ o bydlení mladé rodiny s malými dětmi. Vzápětí po prohlidce jsme potvrdili náš zájem. Ke konci Září a v průběhu Října jsme rozeběhly ten všem známý "kolotoč" vyřizování.  Schůzky s ním probíhaly včas, byly velice věcně vedeny a pan Grygar dokázal vždy vysvětlit a objasnit nám i prodávající veškeré aspekty provázející koupi domu a jednotlivé kroky obou zúčastněných stran za jeho vedení vždy plynule navazovaly.Z naší strany bychom chtěli tedy touto cestou panu Grygarovi poděkovat za úspěšné vyřízení! Vánoce již budeme trávit ve svém.

manželé Kuchtovi + holky

 

Dobrý den,

velice rád bych poděkoval vaší realitní kanceláři, konkrétně řediteli vaší pobočky, panu Grygarovi, za profesionální přístup, ochotu a spolehlivost při zprostředkování koupě rodinného domu.   

Kovařík Vlastislav

 

Dobrý den,

rád bych poděkoval vaší realitní kanceláři, konkrétně řediteli vaší pobočky, panu Grygarovi, za zprostředkování prodeje rodinného domu. Oceňuji zejména jeho profesionální přístup, ochotu, spolehlivost a hlavně trpělivost s prodejem. S pozdravem a přáním mnoha úspěchů.

Kišac Karel

 

Tímto bychom chtěli poděkovat panu Vladimíru Grygarovi, řediteli olomoucké pobočky CB. Byl pro nás příjemným překvapením v oblasti realit. Byt jsme hledali zhruba dva roky a se slušností a profesionalitou jsme se mnohokrát nesetkali . Pan Grygar na nás zapůsobil už při prvním setkání. Koupě nemovitosti byla pro nás velkou neznámou, pan Grygar vše řešil rychle, profesionálně a přitom bylo jeho vystupování velmi milé a lidské. Obdivuhodný je jeho cit pro jednání s lidmi. Veškerá setkání probíhala ve velmi příjemné atmosféře. Děkujeme a přejeme panu Grygarovi hodně elánu do další práce a v osobním životě hodně štěstí. 

manželé Davidovi

 

Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři Colber Invest Olomouc za velmi kvalitní a nadstandardní služby při prodeji našeho bytu. Zejména potom řediteli Grygarovi za neutuchající úsilí při prodeji, velmi kvalifikované postupy a služby v oblasti ekonomické, organizační i finanční. Byli jsme také velmi spokojeni s jeho lidským přístupem, absolutní přesností při schůzkách a i dokonalým plněním pouze ústních dohod mezi námi a pobočkou, což je velmi neobvyklé ve srovnání s jinými realitními kancelářemi. Konečně jsme v ČR narazili na organizaci, která je řízena vysoce kvalifikovaným jedincem, který má ještě navíc u nás velmi vzácné charakterové vlastnosti. Děkujeme za služby a přístup a vřele doporučujeme dalším zájemcům o prodej jakékoliv nemovitosti. Přejeme také dlouhé trvání vaší pobočky, abychom ji mohli dále úspěšně využívat.      

PhDr. Pavel Dařílek, CSc, Miluše Medáková

 

Rád bych vyjádřil mé velké poděkování za výborné profesionální služby Vaší společnosti – jmenovitě Vašemu řediteli olomoucké pobočky, panu Vladimíru Grygarovi. Pan Grygar mi zajišťoval v minulosti pronájem mého bytu v Olomouci. Tato zakázka byla časově náročná a i k mé narůstající skepsi byla dotažena do zdárného konce. S důvěrou jsem se na jaře tohoto roku obrátil na pana Grygara ve věci prodeje stejného bytu. Služby pana Grygara byly opět špičkové. Oceňuji především vysokou profesionalitu ve všech oblastech – orientace na trhu realit, právní servis, vynikající jednání, znalost potřeb klienta a v neposlední řadě si velice vážím lidského přístupu, který se v obchodě již často vytrácí. Jsem rád, že mě při tomto nelehkém životním rozhodnutí – prodeje bytu – provázel právě pan Grygar. Ještě jednou děkuji a služby pana Grygara velice doporučuji.

Jiří Hrňa

 

Jsem moc spokojen se spoluprácí a s vyřešením všech náležitostí okolo prodeje mého rodinného domu a koupě nového bytu. Další koupi nebo prodej budu realizovat přes pana Grygara a jeho kancelář. Moc děkuji.

Miroslav Smékal,

 

Dovoluji si vám touto cestou poděkovat za spolupráci v roce 2011 při prodeji mé nemovitosti na Svatém Kopečku u Olomouce. O výše uvedený prodej se zasloužil pan Vladimír Grygar. Děkuji a těším se na další vzájemnou spolupráci.          

Jan Hilšer, Olomouc

 

Dovolujeme si tímto vyjádřit poděkování p. Vladimíru Grygarovi, realitnímu makléři, který nám nesmírně usnadnil prodej RD ve Velkém Týnci. Jeho profesionální přístup přispěl ke zdárnému průběhu prodeje. Postaral se o veškerou administrativu s prodejem spojenou, při setkání se zájemci o koupi domu jednal s dokonalou znalostí věci. Průběžně nás informoval o průběhu prodeje, vše měl vzorně připraveno až k závěrečnému podpisu kupní smlouvy s novým vlastníkem. Pokud bychom v budoucnu prodávali nějakou nemovitost, určitě se na něj obrátíme.    

Helena a Ladislav Michlovi